Etkinlik, fuar ve organizasyonlarınızda teknoloji kullanımını arttırarak misafirlerinizin katılımını ve ilgisini artırın. Yatırımınızın geri dönüşünü detaylı raporlama ekranlarımız ile takip edin.

KULLANDIĞIMIZ TEKNOLOJİLER

Etkinlik alanının girişine yerleştirilmiş turnikeler veya kapılar ihtiyaca uygun olarak çeşitli teknolojiler kullanılarak akıllı geçiş noktalarına dönüştürülebilmektedir.

Akıllı geçiş noktaları kullanılan teknolojiye göre geçişi hızlandırmak, okutma yapmadan geçiş yapılmasını sağlamak veya yüksek güvenlik ile geçiş gereksinimlerine cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.

RFID

Ziyaretçilerin geçiş kartlarını yada davetiyelerini kapı veya turnike girişinde okutmasına gerek olmayan senaryolar için uygundur.

IBEACON

Ziyaretçilerin akıllı telefonları ile etkinliklik giriş ve çıkışı yapabildikleri ve aynı zamanda etkinlik alanı içerisindeki standlara ve bölümlere yönlendirilmeleri için en uygun teknolojidir. iBeacon teknolojisi sayesinde ziyaretçilerin anlık olarak takip edilmesi, kısa bilgilendirme mesajları ile yönlendirilmeleri mümkündür.

NFC

Giriş çıkış noktalarında güvenliğin ön planda olduğu etkinlikler için uygun teknolojidir. Kart, anahtarlık, bileklik veya etiket gibi formlarda kullanılabilir.

AKILLI TELEFON ENTEGRASYONU

Giriş ve çıkış senaryolarının uygunluğuna göre bütün teknolojiler mobil uygumlu olduğundan akıllı telefonlar ile giriş çıkış yapılması da sağlanabilmektedir.

QR KOD ve BARKOD

Ziyaretçilerin davetiyelerindeki veya cep telefonlarındaki kodu geçiş noktalarına okuttukları senaryolar için uygun bir teknolojidir. Oyunlaştırma ve etkinlik için aktivitelerde kullanımı kolaydır.

OLMAZSA OLMAZLAR

BİLGİLENDİRME EKRANLARI

Ziyaretçilerin sürekli bilgi almasını sağlamak ve etkinlik alanı içerisinde doğru ve verimli vakit geçirmesini sağlayan akıllı ekranlardır.

Ziyaretçiler davetiylelerini yada giriş kartlarını ekrana okutarak etkinlik ile ilgili detaylı bilgi alabilecekleri gibi henüz ziyaret etmedikleri tavsiye edilen standları veya toplantıları görüntüleyebilirler.

Fuaye alanı girişlerine, toplantı salonlarının girişlerine ve toplantı salonlarının içerisine yerleştirilen akıllı bilgilendirme ekranları ziyaretçilerin etkinliği planlı bir şekilde dolaşmalarına yardımcı olacaktır.

OYUNLAŞTIRMA

Etkinlik alanı içerisinde markaların yada ajansların kurulumunu yaptığı oyunlaştırma aktivitelerine entegre olarak hangi ziyaretçinin hangi aktivitelere katıldığı bilgisini raporlamak ve kurguya göre bazı durumlarda diğer oyunlaştırma aktivitesine yönlendirmek mümkündür.

Uçtan uca online olarak çalışan SetSec Etkinlik Yönetim Platformu mevcut ERP, CRM ve PDKS sistemleri ile entegre çalışabildiğinden çok esnek bir entegrasyon altyapısına sahiptir.

SOSYAL MEDYA ENTEGRASYONU

Ziyaretçilerin sosyal medya hesapları ile daha yakın iletişim kurabilmek, CRM faaliyetlerinde bulunmak ve varsa katılımcılarınızın ziyaretçiler ile daha kolay iletişim kurmasını sağlayabilmek için sosyal medya entegrasyonu sistemin önemli bir parçasıdır. Aşağıdaki sosyal medya platformları ile entegrasyon sağlanabilmektedir.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
DETAYLI RAPORLAMA

Etkinlik sırasında ve etkinlik sonrasında aşağıdaki raporlara erişim sağlanmaktadır. Etkinliğin ihtiyacına uygun yeni raporlar da yönetim arayüzleri aracılığı ile sağlanabilmektedir.

  • Ziyaretçi Listesi ve Detayları
  • Personel Listesi ve Detayları
  • Katılımcı Listesi ve Detayları
  • Stand Ziyaret Sayıları
  • Toplantı Ziyaret Sayıları
  • Fuaye Alanı Ziyaret Sayıları
  • Oyunlaştırma Alanları Ziyaret Sayıları

ETKİNLİK ALANINDA KOLAY VE GÜNVELİ ÖDEME ÇÖZÜMLERİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.