SetSec Geçiş Kontrol Sistemleri personel ve ziyaretçi takibini en üst seviyede güvenle yapmanızı sağlayan biyometrik okuyucu cihazlarla entegre şekilde çalışmaktadır.

Personel ve ziyaretçi giriş çıkışlarını takip etmek performans ve iş güvenliğini üst düzeye taşımanıza yardımcı olur.

Ofis bina ve odalarına giriş çıkışlarını tek bir merkezden kontrol edebileceğiniz ve yönetebileceğiniz bulut tabanlı bir platformdur.

KOLAY VE HIZLI KURULUM

Geçiş kontrol için gereken cihazların tespit edilmesinin ardından 15 gün içerisinde sistem kurulumu tamamlanır ve personelin ilk girişi yapılır.

KAPI VE TURNİKE GEÇİŞ KONTROLÜ

Seçilen kimlik tanıma yöntemine göre (kartlı, biyometrik veya mobil) personelin yetkili olduğu kapı, geçit ve turnikelerin yönetimini online olarak yönetebilirsiniz.

WEBDEN ERİŞİM

Ofiste evde yada yolda. SetSec Geçiş Kontrol Platformuna cepten, tabletten veya bilgisayarınızdan her an kullanabilirsiniz.

UZAK LOKASYONLARIN YÖNETİMİ

Mağaza yada ofisleriniz farklı konumlarda farklı şehirlerde olsa bile hepsini SetSec Geçiş Kontrol Plarformundan online olarak takip edebilirsiniz.

KİMLİK DOĞRULAMA YÖNTEMLERİ
  • Personel Kartı (PKI, Mifare, Desfire)
  • Biyometrik
  • Yüz Tanıma
  • Parmak İzi Okuma
  • Damar İzi Okuma
YETKİLENDİRME SEÇENEKLERİ

Personelin giriş çıkışlarını takip edebilmesi için İK yöneticilerine, kısım ve departman müdürlerine özel yetkilendirme seviyeleri ile kullanım kolaylığı ve tam kontrol elinizin altında.

DETAYLI RAPORLAMA

Personelin ve ziyaretçinin giriş çıkışlarını detaylı olarak raporlayarak kontrol etmenize yardımcı olur.

Lokasyon, departman, kısım, bina vs gibi kırılımlarla istediğiniz tarih aralıklarında raporlara ulaşabilirsiniz.